Lividus Ignis

imprezy plenerowe

pokazy tematyczne

oprawa koncertów

pokazy weselne

o nas Zajmujemy się profesjonalnie sztuką fireshow i lightshow. Co nas wyróżnia?

Doświadczenie, dbałość zarówno o szczegóły jak i o kwestie bezpieczeństwa. Indywidualne podejście do klienta i pozytywna aura pozwalają nam wprowadzić w zachwyt nawet najbardziej wymagającego widza. Wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości oraz własnoręcznie i profesjonalnie wykonane rekwizyty pozwalające na urzeczywistnienie naszych pomysłów.

Podczas pokazów łączymy muzykę, dym oraz pirotechnikę sceniczną z tajemniczością i siłą ognia lub pięknem i elegancją ledowych efektów. Wszystko po to, by zapewnić najwyższą jakość występów.

Podczas pokazów obowiązkowo wykorzystywane są flary, ponieważ stanowią one wspaniały przerywnik kolorystyczny kontrastujący z barwą złocistego ognia. Dodatkowo dym pochodzący z płonących flar potęguje niezwykłość widowiska.

Jasne pulsujące światło stroboskopów w tle pozwala na przykłucie uwagi całej widowni, która z napięciem i nieco wytężonym wzrokiem obserwuje akcje pierwszego planu. Dodanie efektu dymu do stroboskopów to bardzo ciekawe połączenie wybierane często przez zamawiających. Wspomnieć należy również o srebrnych fontannach oraz roztańczonym i delikatnym deszczu iskier.

Najbardziej fantazyjne są jednak wykorzystywane przez nas kije pirotechniczne. Cieszą one oczy widzów zarówno kolorami jak i zmiennymi efektami.

Dowiedz się więcej imprezy plenerowe pokazy weselne płonące napisy my w obiektywie
pobierz ofertę
zobacz Zachęcamy do odwiedzenia profili społecznościowych.

Zamieszczamy tam przykladowe zdjęcia i filmy, abyś mógł zobaczyć choć mały wycinek tego, co jest możliwe. Jeśli podcas odwiedzin cos Ci się spodoba, nie pogardzimy łapką w górę.

Niestety nie wszytkie materiały, z racji praw autorskich, możemy zamieścić w sieci, ale jeśli interesuje Cię wizualizacja jakiegoś konkretnego efektu, pomożemy i pokażemy.

kontakt Jeśli chcesz nas zaangażować lub potrzebujesz więcej informacji, nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami.

Pomożemy dobrać lub skomponować najlepszą ofertę pasującą do Twoich preferencji oraz okazji. Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytania, wszystko wyjaśnimy. W przypadku, gdy dopiero poszukujesz atrakcji warto, abyś ponał naszą ofertę. Sam przekonasz się, że pojawienie się Lividus Ignis podczas eventu jak najbardziej jest dobrym pomysłem. Zachęcamy nie tylko do kontaktu mailowego, ale również telefonicznego, który pozwala na bierząco rozwikłać wszelkie zagadnienia.

firma Lividus Ignis to solidna marka. Stacjonujemy w Tychach.

Dlaczego powinienś zdecydować się na nas? Przed rozpoczęciem naszej działalności zdobywaliśmy już doświadczenie, jako osoby należące do innych grup. Postanowilismy jednak, że nastał czas na rozpoczęcie pracy na własny rachunek. Aktulanie działamy już ponad 4 lata, a nasze doświadczenie oraz zaangażowanie pozwala nam na przygotowywanie niezapomnianych pokazów.

510 648 489 510 414 036 lividusignis@gmail.com
Współpraca>